Péče o vlasy 1. díl

8. února 2017 v 14:10 | LadyX |  Beauty
Ahojte,
zdá se vám, že péče o vlasy není až tak důležitá stačí umýt a je to? Není to zas tak pravda. Mám pro vás pár zaručených rad jak o vlasy pečovat.

Rozhodně vlasům nesvědčí časté mytí. Proto mám pro vás tuto radu nebo tip.

Myjte si vlasy jen dvakrát do týdne.
Zdá se vám to jako šílenství a myslíte si, že to nejde? Já tuto metodu už nějakou dobu používám vlastně jsem narazila na zajímavá videa a zjistila, že to není jen nějaký výmysl, ale spousta lidí to potvrdilo a tak jsem zkusila taky tuto metodu a musím říct, že je skvělá. A hlavně když se vám vlasy zdají mastné to není, že by byly "zkažené" ale ten maz je přirozený pro pevnost a lesk a lepší kvalitu vlasového lůžka i samotného vlasu.

Jak vlastně začít s touto metodou?

Umyjte si vlasy a 3-4 dny si je nemyjte. Když během těch dnů do dalšího umytí ucítíte, že vlasy jsou mastné používejte na to vlasové vody nebo suchý šampón. Uvidíte, že vlasy do dalšího umytí vydrží.

Já si je myju ve středu a neděli a tak to mám už necelý půl rok. A rozhodně si je tuto metodou budu mýt dál.

Když mám třeba před nějakým večírkem nebo oslavou do suchých nebo mokrých vlasů podle toho když oslava přijde na den kdy si vlasy myju si dám stylingovou pastu. Je to lepší než lak a vlasy se vůbec nerozcuchají.

A další dobrá rada. Vlasy si stříhejte. Myslím tím konečky, ale já si vždy stříhám vlasy do té délky kde mám konečky zničené. Ale je pravda, že někteří si je nestříhají a rostou jim dál, ale tyhle vlasy pak nejsou zdravé a mají vlasy v hrozném stavu.

Mé stylingové přípravky?
Mám jen stylingovou pastu, masku z výtažky z kaviáru od Avonu, vlasové vody a samozdřejmě šampon. Toť vše co potřebuji. :D A nově jsem si koupila suchý šampon, ten ale taky používejte v nejnutnějších případech.Mějte se krásně a u dalšího článku ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama