Být sama sebou - lekce číslo jedna

15. února 2017 v 12:19 | Pajuš |  Kapitoly
Často jdu večer na procházku a v uších sluchátka. Nebojím se, že mě někdo přepadne jelikož se umím bránit. Právě poslouchám Hurt od Christiny Aguilery a přemýšlím. Ve škole mají holky úplně všechno co se vám může zdát. Koukám na videa youtuberů a často na druhý den vidím, že mé povedené spolužačky to mají taky. Asi jsem jiná jelikož se se mnou nikdo nebaví. Nosím oblečení, které dostalo druhou šanci nebo i třetí když si je ušiju podle sebe. Doma mám snad vše Do It Yourself, ale co mi to pomůže když jsem neoblíbená a bez kamarádů. Po prázdninách nastupuju do deváté třídy a mám 2 měsíce na to, abych se změnila a měla vše co mají ostatní. Určitě tak budu mít více kamarádů. Venku je už zima takže radši půjdu domů a najdu nový výtisk Top dívky. Samozdřejmě má dutoprázdná sestra je jedna z nich a tak má úplně všechno co budu potřebovat. A první cíl jsou její časopisy. Našla jsem asi 200 vytisků a nesu si je do pokoje. Říkám si to jako vážně? Na co potřebuje vědět jak si správně oholit nohy a jak mít postavu snů bez cvičení. Vážně někdy pochybuji o stavu mozku mé sestry.

Lekce číslo jedna.
Udělejte něco se sebou. Ok takže si uděláme lázně a různé kúry, manikúry a pedikúry. Ehm nebudu muset říkat jak teď vypadá můj pokoj :D Našla jsem spoustu super receptů.

Kávová maska
Jasně nedoporučuje se na světlé vlasy barví. Tak asi si ji budu dělat když mám světlé vlasy ne to je jasné, že to bude barvit. Jejku to jsou recepty.
No dobře takže ingredience : trochu olejíku, tvaroh a káva- instantní, ale do kořínku můžou být zrnka kávy - podporují růst.
No super takže to mám a co tu píšou dál. Zdřejmě všechno smíchám dohromady a budu mít masku a tu napatlám na vlasy. No už vidím jak to tu bude vypadat. :D
No jasně nechám působit 20 minut pak důkladně smyju. Jo je mi to jasné přece s tím hnusem nepůjdu spát a pak se ráno vzbudím a budu bez vlasů. Tak co tu máme dále za masky?

Marně hledám nějakou masku na svůj potečkovaný obličej. O černých tečkách se tu jen píše, že existují masky a ty koupíte v drogériích nebo lékarnách. No takže jsem použila internet a tam jsem po dlouhé době našla masku, kde potřebujete jen papírové kapesníky a bílek z vajíček.
Takže vy si našleháte bílek do sněhu natrháte si kapesníčky na menší kousky a prvně si ten bílek rozpatláte po obličeji, pak přilepíte jednovrstvý kapesníček. a zase dáte bílek a pak zase kapesníčky a nakonec zase bílek a necháte uschnout až je to tvrdé něco jako když necháte schnout sádru. Pak pomalu strhaváte.
No nechcete vědět kolik černých teček bylo na té strhnuté masce. No prostě hnus.

Další proceduru jsem měla na nehty a nohy myslím tím lázeň dala jsem nějakou sůl co měla ségra na stole do vody. Na té láhvi bylo, že se to používá do lázně na nohy tak jsem si je odmočila a pak jsem vzala takovou žiletku na paty nevím jak se to jmenuje, ale je to od značky Scholl no a tak jsem si ostrouhala paty, fakt hodně kůže. Hnus. Dále byli na řadě nehty, které jsem ostříhala a nalakovala. Opravdu kdo si lakuje nehty na nohou?
No na ruce jsem použila citrónovou šťávu mělo by to nehty vybělit a zpevnit no a potřela jsem je olivovým olejem.
Jelikož nemám tolik peněz na gelové nehty vypůjčila jsem si lampu od mé ségry. Náhodou to jediné jsem věděla na co to je a jak se používá jelikož gelové nehty dělám ségře sama, ona na to nemá trpělivost a říkala, že je lepší když jí to dělá někdo vypadá to prý lépe. No tak jsem si nehty udělala sama a celkem se mi povedly. :O

No řeknu, že po všech těch procedurách a různých lázních na nohy a ruce mě bolela hlava z toho smradu, ale stálo to za to. Jenže co se nestalo najednou vletěla do mého pokoje ségra s hysterickým řevem kde je její nový výtisk top dívky. No a jak mě viděla začala se úplně nahlas hystericky smát, nedalo se ji zastavit. Potom co se uklidnila mi navrhla, že mi vytrhá obočí a pomůže lépe zvýraznit moji ženskost. Samozdřejmě se jí to po téměř po 3 hodinách povedlo. Připadala jsem si jako Mia z Princezniných deníků. Najednou byla v zrcadle úplně jiná holka.
No a tak jsem byla nová Týna jelikož se jmenuju Kristýna a i moje spolužačky mi začali říkat Týno jelikož je to pro ně méně sprosté jako Kristýno. Nebudu vám lhát, že si mě všímali hlavně ti kluci, kteří o mě doteď neměli ani potuchy.....


Pokračování příště


Na toto dílo se vztahují autorská práva. Bez souhlasu autora je jakékoliv kopírovaní nebo použití tohoto obsahu zakázáno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama